www.kuchynské dosky.sk/údržba

Čistenie a údržba kuchynských pracovných dosiek

Pri bežnom používaní pracovných dosiek z prírodného aj umelého kameňa sú kuchynské dosky z našej produkcie prakticky nezničiteľné. Poškodeniu predídete dodržaním niekoľkých jednoduchých pravidiel. Nekrájajte priamo na pracovnej doske, udržujte pracovnú dosku bez prachu, mastnotu a zvyšky jedál odstráňte z pracovnej dosky v čo najkratšom čase. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky (prostriedky s obsahom prášku, čistiace prášky, tekuté prášky). Impregnáciu proti nasiakavosti a mastnote odporúčame po niekoľkých rokoch zopakovať.

Dávame Vám do pozornosti čistiace a impregnačné prostriedky z našej ponuky: Intenzívny čistič kameňa na silne znečistenú a zanedbanú pracovnú dosku. Impregnácia certifikovaná na styk s potravinami Antiflek Nano Efekt na špičkovú impregnáciu proti nasiakavosti a mastnote. Odstraňovač mastnoty a fľakov od oleja alebo vosku. Akemi Trojitý Efekt na priebežné čistenie a udržovanie pracovnej dosky. Tento prípravok obsahuje mydlo na kameň, vosk na zvýšenie lesku a impregnáciu. Ceny a podrobnosti po kliknutí na obrázok.

Prípravky na čistenie pracovných dosiek z kameňa

Intenzívny čistič kameňa Trojitý efekt na kameň Impregnácia Antiflek NANO Odstraňovač mastnoty

Všetky prípravky vieme poslať aj na dobierku (cena dobierky je 7,-€ s DPH). Viac o impregnovaní, čistení a údržbe prírodného kameňa sa dozviete na našej domovskej stránke kamenárstva DONNA K-9 v časti údržba kamenárskych výrobkov.

Kontaktujte nás

Ak Vás zaujala naša ponuka kuchynských dosiek, neváhajte nás kontaktovať napríklad mailom na dosky@kuchynske-dosky.sk.

Kontaktný formulár nájdete pri každom zväčšenom obrázku aj na každej podstránke nášho webu.

Ak uprednostňujete osobný kontakt, navštívte naše pobočky:

Kúty Bratislavská 1352, +421 911 170 780

V prípade, že si chcete prezrieť materiály, ktoré máme skladom dohodnite si telefonicky s nami stretnutie u nás na pobočke v Kútoch: +421 911 170 780

Meno a priezvisko: pomoc
Telefón: pomoc
e-mail: pomoc
Miesto realizácie: pomoc
Vaša otázka:
pomoc