www.kuchynské dosky.sk/opracovanie kuchynských dosiek

Možnosti opracovania kuchynských pracovných dosiek z kameňa

Vďaka počítačom riadenému CNC opracovaniu kameňa vieme našim zákazníkom poskytnúť takmer ľubovoľné opracovanie kuchynských dosiek. Jedná sa predovšetkým o viditeľnú hrúbku dosiek, kde si zákazník môže vybrať podľa štýlu kuchyne rôzne opracovanie hrán od rustikálneho po minimalistické. Kamenné dosky umožňujú osádzať drez alebo varný panel nielen z vrchu pracovnej dosky ale aj v rovine s pracovnou doskou alebo aj drez od spodku pracovnej dosky. Podľa potreby je možné vytvoriť aj odkvapovú plochu na riad priamo v kameni. Samozrejmosťou sú odkvapové drážky ktoré zabránia znečisteniu skriniek v prípade že sa na doske niečo rozleje. Pracovné dosky vieme vyrobiť aj v podobe masívnych hrúbok alebo v inej ľubovoľnej forme.

Rôzne detaily opracovania kuchynských dosiek

Klasická rovná hrana na mramorovej pracovnej doske s kefovanou povrchovou úpravou Výrazne zaoblená hrana na barovom pulte z hnedočerveného mramoru Drez zapracovaný do roviny s pracovnou doskou z čiernej žuly Drezy osadené odspodku leštených výrezov na mramorovej kuchynskej doske Rustikálne poňaté opracovanie mramorovej dosky Moderné atypické opracovanie masívnej pracovnej dosky Kúpeľňová doska z bieleho mramoru z podlepeným nosom Frézovaná odkvapová plocha na žulovej pracovnej doske masívna pracovná doska žulová kuchynská doska v prevedení falošného masívu malá odkvapová plocha priamo v kameni malá pracovná doska s množstvom opracovania - odkvapová plocha, leštený výrez, výrez na excenter, batériu a dávkovač saponátu, výrez na zásuvku, výrez na varný panel

Kontaktujte nás

Ak Vás zaujala naša ponuka kuchynských dosiek, neváhajte nás kontaktovať napríklad mailom na dosky@kuchynske-dosky.sk.

Kontaktný formulár nájdete pri každom zväčšenom obrázku aj na každej podstránke nášho webu.

Ak uprednostňujete osobný kontakt, navštívte naše pobočky:

Kúty Bratislavská 1352, +421 911 170 780

V prípade, že si chcete prezrieť materiály, ktoré máme skladom dohodnite si telefonicky s nami stretnutie u nás na pobočke v Kútoch: +421 911 170 780.

Meno a priezvisko: pomoc
Telefón: pomoc
e-mail: pomoc
Miesto realizácie: pomoc
Vaša otázka:
pomoc