www.kuchynské dosky.sk/materiálove možnosti

Materiálové možnosti pri kuchynských doskách

Kuchynské dosky vyrábame z osvedčených materiálov, predovšetkým zo žuly. Pre kuchynské alebo barové dosky z menšou prevádzkou alebo pre také kde je požadovaný patinovaný, či rustikálny vzhľad je možné použiť aj mramor alebo travertín, no väčšinou v inej ako leštenej povrchovej úprave.

Okrem už spomenutej leštenej povrchovej úpravy je veľmi žiadaná úprava s efektom koženého povrchu, ktorý sa dosahuje kefovaním kameňa pomocou špeciálnych diamantových kief. Výsledný efekt priamo závisí na zložení a štruktúre kameňa a je preto vždy na výrobku jedinečný.

Alternatívou k prírodným kameň sú v našej ponuke materiálov umelé kamene od popredných svetových výrobcov Silestone a Santamargherita. Všetky pracovné dosky v rámci výrobného procesu impregnujeme profesionálnou impregnáciou proti nasiakavosti a mastnote, ktorá je certifikovaná pre styk s potravinami a výrazne predlžuje životnosť pracovných dosiek.

Rôzne povrchové úpravy kuchynských dosiek

Mramorová kuchynská doska s matným povrchom Mramorová kuchynská doska s matným povrchom Žulová kuchynská pracovná doska prevedená vo vysokom lesku Mramorová kuchynská doska s matným povrchom Mramorový stolík s jemným leskom Mramorová kuchynská doska s efektom koženého povrchu Stolová doska z mramoru s matným povrchom Mramorová kuchynská doska s efektom koženého povrchu z tejto žuly bola vyrobená kuchynská pracovná doska na následujúcej fotke Kuchynská pracovná doska z bledej žuly z tejto žuly bola vyrobená kuchynská pracovná doska na následujúcej fotke Kuchynská pracovná doska z čierno bielej žuly

Kontaktujte nás

Ak Vás zaujala naša ponuka kuchynských dosiek, neváhajte nás kontaktovať napríklad mailom na dosky@kuchynske-dosky.sk.

Kontaktný formulár nájdete pri každom zväčšenom obrázku aj na každej podstránke nášho webu.

Ak uprednostňujete osobný kontakt, navštívte naše pobočky:

Kúty Bratislavská 1352, +421 911 170 780

V prípade, že si chcete prezrieť materiály, ktoré máme skladom dohodnite si telefonicky s nami stretnutie u nás na pobočke v Kútoch: +421 911 170 780

Meno a priezvisko: pomoc
Telefón: pomoc
e-mail: pomoc
Miesto realizácie: pomoc
Vaša otázka:
pomoc