Čistenie a údržba kuchynských pracovných dosiek

Pri bežnom používaní pracovných dosiek z prírodného aj umelého kameňa sú kuchynské dosky z našej produkcie prakticky nezničiteľné. Poškodeniu predídete dodržaním niekoľkých jednoduchých pravidiel. Nekrájajte priamo na pracovnej doske, udržujte pracovnú dosku bez prachu, mastnotu a zvyšky jedál odstráňte z pracovnej dosky v čo najkratšom čase. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky (prostriedky s obsahom prášku, čistiace prášky, tekuté prášky). Impregnáciu proti nasiakavosti a mastnote odporúčame po niekoľkých rokoch zopakovať.

Dávame Vám do pozornosti čistiace a impregnačné prostriedky z našej ponuky: V našom E-shope STONESTORE nájdete vhodné prostriedky aj na silne znečistenú a zanedbanú pracovnú dosku. Impregnácie certifikované na styk s potravinami Counterpro, Deeper, Pura, Skudo alebo Drexy na špičkovú impregnáciu proti nasiakavosti a mastnote. Odstraňovače mastnoty a fľakov od oleja alebo vosku Bravo alebo Twinspot. Briotop na priebežné čistenie a udržovanie pracovnej dosky.

Ponuka sady na ošetrenie prírodného kameňa STONESTORE Care Kit Natural

Balenie obsahuje:

BRIOTOP univerzálny čistiaci prostriedok, sprej 150 ml
BRAVO DEGREASER koncentrovaný odmasťovací zásaditý prípravok na dôkladné vyčistenie kameňa, sprej 150 ml
SKUDO UNIVERZAL impregnácia na vodnej báze na ochranu kameňa, fľaška 150 ml

 

Ponuka sady na ošetrenie prírodného kameňa STONESTORE Kit Bravo

Balenie obsahuje :

Kit Bravo je sada určená na čistenie a ochranu povrchu mramoru a žuly, aglomerátov a kameňa všeobecne.  Je jednoduchá na použitie a používa sa predovšetkým pri kuchynských a interiérových doskách z kameňa.
BRAVOCLEAN: neutrálny čistiaci prostriedok, určený pre denné ošetrenie kamenných dosiek.
HIDROBRAVO: Excelentná vode a olejom odolná impregnácia na vodnej báze na leštenú žulu, mramor, aglomeráty a kameň všeobecne.
Testy prevedené certifikovaním laboratóriom potvrdili, že povrchy ošetrené HIDROBRAVEM, sú po uschnutí vyhovujúce pre kontakt s jedlom  (Test report č. 05/41051 a č. 05/41052 z marca 2005).

Kontaktujte nás

Ak Vás zaujala naša ponuka kuchynských dosiek, neváhajte nás kontaktovať napríklad mailom na dosky@kuchynske-dosky.sk.

Kontaktný formulár nájdete pri každom zväčšenom obrázku aj na každej podstránke nášho webu.

Ak uprednostňujete osobný kontakt, kontaktujte nás :

Kamenárstvo STONESTORE Sekule 737   Sekule 908 80 , +421 911 170 780

V prípade, že si chcete prezrieť vzorky materiálov, ktoré máme v ponuke dohodnite si s nami stretnutie u nás na firme v  Sekuliach.

Máte otázky ? Kontaktujte nás !