www.kuchynské dosky.sk/ceny

Ceny kychynských pracovných dosiek

Často chcú naši zákazníci počuť cenu za bežný meter kuchynskej dosky alebo si chcú vytvoriť predstavu o cene pracovnej dosky len na základe ceny za meter štvorcový kameňa. Cena kuchynskej pracovnej dosky pozostáva z troch veľkých častí: Cena kameňa, cena za opracovanie pracovnej dosky a cena za montáž pracovnej dosky.

Každý z desiatok kameňov v našom sklade má svoju vlastnú cenu, vyššiu alebo nižšiu. Celkovú cenu za kameň ovplyvňuje aj tvar pracovnej dosky, požadovaná hrúbka a veľkosť doskoviny, z ktorej sa bude kuchynská doska vyrábať.

V cene opracovania nie je len odrezanie kameňa, ale aj vyleštenie, profilovanie hrán, vyrezanie výrezov na spotrebiče alebo drez, spevnenie oslabených častí dosky, povrchová úprava, odkvapové drážky, podlesk zo spodnej časti dosky, vŕtanie otvorov pre batériu, či zásuvku, vytvorenie odkvapovej plochy a mnohé ďalšie najrozmanitejšie úkony – presne podľa požiadaviek zákazníka.

Cena za montáž obsahuje cenu za technický zámer, cenu za dovoz, vynosenie kusov a samotnú montáž s množstvom dokončovacích prác, ktoré sa robia na mieste.

Čo všetko treba na nacenenie kuchynskej pracovnej dosky

Z vyššie uvedeného je jasné, že aj napriek mnohoročným skúsenostiam nevedia naši obchodníci povedať cenu za bežný meter alebo meter štvorcový „nejakej“, „všeobecnej“, či „bežnej“ kuchynskej pracovnej dosky. Ako sa teda dopracovať k cene?

Ideálnym riešením pre Vás je navštíviť niektorú z našich pobočiek, kde si zo vzorkovníka vyberiete kameň alebo aj viac kameňov a na základe nákresu a osobnej konzultácie Vám na počkanie vypracujeme cenovú ponuku, či niekoľko variantov cenovej ponuky.

Druhým spôsobom je napísať nám mail a v ňom spolu s popisom pracovnej dosky poslať nákres, z ktorého bude jasné ako si predstavujete, že by pracovná doska mala vyzerať. Všetky nejasnosti budú naši obchodníci s Vami operatívne riešiť telefonicky, preto nezabudnite priložiť telefonický kontakt.

Objednávka kuchynskej pracovnej dosky

Zvyčajne dodáme kuchynskú pracovnú dosku do troch až šiestich týždňov od objednávky, podľa dostupnosti zvoleného materiálu a podľa celkovej vyťaženosti výroby. Termín dodania dohodnutý pri podpise objednávky však vždy dodržíme.

Pri potvrdení objednávky sa skladá záloha vo výške 50% z celkovej predpokladanej sumy. Celková suma sa definitívne potvrdí po technickom zámere, keď sa porovná výpočet cenovej ponuky s realitou na stavbe. Táto suma sa už ďalej nemení, ak nepribudnú nové požiadavky zo strany klienta.

Odporúčame, aby pred začatím výroby zákazník fyzicky videl konkrétny kameň, z ktorého sa kuchynská doska bude vyrábať. Fotky alebo vzorky nedokážu verne a v plnej miere sprostredkovať vzhľad kamenárskeho výrobku ako konkrétna doska kameňa, z ktorej sa bude vyrábať.

Rôzne fázy výroby kuchynskej pracovnej dosky zo žuly

Technický zámer na mieste montáže kuchynskej dosky Polovýrobok pripravený na montáž Dorezávanie otvorov na kuchynskej doske počas montáže Dolaďovanie detailov pred osadením varného panelu Náročný detail - varný panel v rovine s pracovnou doskou s reliéfnym povrchom vŕtanie otvoru diamantom priamo na stavbe Kuchynská doska pripravená na odvoz a montáž... ...namontovaná kuchynská doska, už so soklíkmi, varným panelom aj drezom

Kontaktujte nás

Ak Vás zaujala naša ponuka kuchynských dosiek, neváhajte nás kontaktovať napríklad mailom na dosky@kuchynske-dosky.sk.

Kontaktný formulár nájdete pri každom zväčšenom obrázku aj na každej podstránke nášho webu.

Ak uprednostňujete osobný kontakt, navštívte naše pobočky:

Kúty Bratislavská 1352, +421 911 170 780

V prípade, že si chcete prezrieť materiály, ktoré máme skladom dohodnite si telefonicky s nami stretnutie u nás na pobočke v Kútoch: +421 911 170 780

Meno a priezvisko: pomoc
Telefón: pomoc
e-mail: pomoc
Miesto realizácie: pomoc
Vaša otázka:
pomoc